Maqina

Shitet nga: Aziz 19 Pri 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Maqina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim