Vitrin per torte sallata

Shitet nga: vitrin per torte 23 Maj 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR   470 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes vitrin per ambelsira,sallata e ardhur nga gjermania dhe eshte ne hjendje te rregullt.


tagg:torte,ambelsira,pasticeri,pastiqeri,audi,mercedes,bmw,wv,golf,sint,korg,yamaha,sony,samsung,iphone,iphon,vetur,diesel,shtepi,banes,me qira,karrik,karrika,tavolin,tavolina,separe,shan,shankeric
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim