shitet Urgjent Separeja,tabure

Shitet nga: Separe invertar 11 Pri 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

990 EUR   1 400 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes urgjent separen separeja eshte shume e shfrytzushme gjithsej 8 tavolina zhfrytzohen ne pak vend.eshte bler 3500 euro dhe shes me qmim shum te volitshem
viber +37744777342

tagg>audi,bmw,wv,golf,mercedes,
shtepi,banes,lokal,vetur,me qira,shitet,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim