Frigorifer me xham

Shitet nga: Frigo 01 Sht 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shes urgjent frigoriferin me xham per hotelieri dhe market.
viber+37744777342
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim