SHATORA (TENDA) KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978

Shitet nga: EGZON Sot 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shërbimet : Për dasma
"Tenda Egzoni"

Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 5 x 10 m 6x12 m 5x20 m 5x30 m 5x40 m 5x50 m 10x10 m 10x15 m dhe 10x20m ,,transporti dhe montimi jan gratis ,,
Gjithashtu kem edhe tavolinen e dekurumne per qift
tendat posedojn edhe ndriqim ,
TENDA EGZONI kujdeset per ju, per rezervime dhe informata lajmrohuni ne
Nr : 044 312 509....... 049 633 978 {24h ONLINE}
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim