BEJME HAPJEN E BUNARVE PILOTAVE 044/49 195 877

Shitet nga: CAJA COMPANY 24 Mar 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shërbimet : Të tjera
Caja company bejm hapjen e bunarave dhe pilotav. Ne te gjitha terenet gjitha dimenzionet.


Tel: 044391 854 049 666 535 CAJA COMPANY bejme hapjen e bunarav te gjitha terenet te gjitha DIMENZIONET me gypa betonit deri 40 metra me gypa plastikes 500 metra. Bejm edhe HAPJEN E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA (GURI) DHE TERENE TE BUTA (DHEU) ME THELLSI DERI (500) METRA ME DIAMETER **160MM/ 200MM/ 250MM/ 300MM" deri 1M<<>> (Ne te gjitha dimenzionet , te gjitha shpimet) >SHpime per BUNARA & shpime PILOTA & shpime per NXEMJE GEOTERMALENuk ka shpallje të vizituara
Në fillim