kazana per raki+raki dardhe, molle dhe kumbulle

Shitet nga: egzon 30 Dhj 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shërbimet : Të tjera
Punoj me kazana per pjekjen e rakis 80 l,(moll,dardh kumbull) per nje kazan qmimi 10 euro . Poashtu shes raki dardhe molle dhe kumbulle
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim