Raki dardhe kumbulle molle + kazana per pjekje

Shitet nga: egzon 08 Jan 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Shes raki te shpis te dardhave wiliams.Raki te molles dhe raki te kumbulles .Ne posedojm 450 litra npergjithsi .Ndersa me kazana punoj nga 10 euro per qdo pjekie te kazanit 80 l .Qmimi per liter te rakis se dardhes 15 euro .i kumbulles 10 euro dhe i molles 9 euro per liter .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim