Leshohet objekti se bashku me pllacin me qera

Shitet nga: bekim hoti 25 Krr 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   100 EUR

Komuna: Drenas
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin se bashku me pllacin me qera me qmim te volitshem .Lokali gjendet afer kronit te mbretit ne korrotic te eperme dimensioni eshte 13 Metra me 10 e ndar ne dy lokale me heret eshte perdorur si vullkanizer per momentin eshte i lir. E ter placi ka 34 m gjersi afer autostrades keshtu qe ka mjaft vend per ndonje veprimtari . te interesuarit mund te na kontaktojn ne tel. ose ne imail. flm per mirkuptim bekimi .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim