LOP QUMSHTORE

Shitet nga: ISAK 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 950 EUR

Komuna: Drenas
shes lopen shyte mshtjerr e shtuar per her te par me 24 shkurt lopa esht pa behane dhe ipet me garancion qumsht 18 / deri 20 litra viqin femer ju lutem vetem blers serioz,,,,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim