Mjalte

Shitet nga: Ramadani 04 Nën 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Drenas
shesum mjalte origjinale, i posedojm rreth 250kg mjalte, shitet me shumice dhe pakice
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim