Shes pula veze dhe zogj raca orpington

Shitet nga: Xxl 19 Sht 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shes pula veze dhe zogj raca orpington rac e paster dhe e dalluar per qelje zogjesh deri 4 her ne vit ,per te interesuari duhet te bejn porosi paraprakisht.Bejm ndrrim me miser ose grur.Poashtu per ata qe kan veze te pulave bejm qeljen e tyre me pakic dhe shumic posedojm inkupator deri ne 3500 veze , mund te thirrni edhe ne viber ne te njejtin nr. Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim