U SHITEN FLM MERRJEP

Shitet nga: ISAK 10 Mar 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 650 EUR

Komuna: Drenas
shes 2 lop qumshtore te klases se par hollshtain barsa dyat njera e ban viqin e tret ndersa tjetra viqin e dyt lopt jan tipike per nji marakli njera i ka ber 9 muj dhe pritet me u shtu tjetra edhe 3 jav i ban 9 muj te dyat ipen me nji qmim te volitshem 3650 ero QMIMI shum pak diskutohet ndersa une pres bleres serioz flm per mirkuptim.... .. . U SHTEN DYJAT FLM MERRJEP
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim