Shitet Laptopi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DK 30 Nën 17:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Dell
Modeli: Latitude
Shitet Laptopi i posa ardhur nga Gjermania.
Ne gjendje te rregullt dhe i rujtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim