Canon EOS 6D Digital SLR Camera 20.2 MP me 24-105m

Shitet nga: bernard 04 Pri 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Fotoaparate
Canon EOS 6D Digital SLR Camera 20.2 MP me 24-105mm f / 3.5-5.6 Lens STM

20.2MP Full-Frame CMOS Sensor
DIGIC 5+ Image Processor
3.0 "1.04m-Dot Clear View LCD Monitor
Full HD 1080p Recording Video në 30 fps
11-Point AF me Center Cross-Type Point
ISO Native 25600, Extended ISO 102400
4.5 fps Qitje në rezolucion të plotë
Built-In Wi-Fi dhe GPS lidhjes
iFCL 63-Zone Dual Layer matjes Sensor
EF 24-105mm f / 3.5-5.6 IS STM Lens
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim