SONY tv ne gjendje shum te mire teknike

Shitet nga: Mentor 16 Krr 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR   100 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Sony tv esht shum pak i perdorur esht i ardhur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim