TV GOLDSTAR

Shitet nga: Esat 28 Shk 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori Goldstar punon mir i ardhur nga jasht qmimi 35€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim