Televizor nga Gjermania

Shitet nga: Gentrit 22 Shk 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   210 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori i posa ardhur nga Gjermania.
Eshte ne gjendje te shkelqyshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim