tv

Shitet nga: florent 27 Dhj 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shum pak i perdorun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim