TV GOLDSTAR

Shitet nga: Esat 17 Nën 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori Goldstar punon mir qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim