DVD

Shitet nga: Gentrit 30 Nën 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Video dhe DVD
Shitet DVD Player. Ardhur nga Gjermania. Ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim