Aporati Fotografik me zhvillim te fotove

Shitet nga: Gentrit 30 Nën 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Drenas
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Shitet Aporati Fotografik i cili mundeson zhvillimin e fotove aty per aty.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim