Shitet Faksi

Shitet nga: Sabit 30 Nën 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR   2 EUR

Komuna: Drenas
Shitet pajisja. Eshte ne gjendje te rregullt dhe i ardhur nga Gjermania.
Cmimi simbolik.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim