Fellne 18 coll*Golf 4 Seat Leon

Shitet nga: xheti 05 Nën 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
** fellnet 225/40/18 coll ** Fellnet bin ne keto kerre **golf 3 gti **seat leon *golf 4 ** Audi a3** Krajsler
amerikan limozin **
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim