Fellne 18 shum t bukra

Shitet nga: Fellne 18 07 Maj 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHes fellne 18 jon shum t bukra po spom hin n pun ma s kerrin e kum shit ma spom.duhen fellnet jon shum t bukra jon per golf 5.6.7 per passat 3c.cc opell veter .aster jon unverzal kush o interesun let lajmrohet n viber +37744228637
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim