Fellne per BMW 5,7 .X5

Shitet nga: Enver 22 Pri 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma te reja 245/45/19 te ardhura nga gjermania per BMW 5, BMW 7, BMW x5 . Çmimi fiks - 650€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim