Fellne

Shitet nga: Kujtim Dje 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne Te Ndryshme,
Nr:14,15,16,18
Ndrrim I Mundshem Per Me Shum Na Kontaktoni Ne Nr:044-312-094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim