Goma 205.50.15

Shitet nga: shpetim 11 Mar 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e veres 2 gomat e para jane 195.50.15 kurse gomat e mrama jane 205.50.15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim