Goma dhe Bandazhe 155/70 R13 M+S

Shitet nga: Arlind 24 Tet 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat me bandazha 155/70 R13 75T S-1086 M+S . Cmimi 45Euro por mund te bejme zbritje . Mesazha mos dergoni . Ju faleminderit per mirkuptim . Tel : 044661086 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim