Goma te dimrit me bandasha

Shitet nga: Jetmir 27 Tet 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Guma te dimrit 195x65x15 shum pak te perdorne. Michelin posa te ardhura nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim