Goma

Shitet nga: dini 16 Sht 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jan 23 goma komplet te ndryshme me bandasha te thjesht disa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim