Guma

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DK 10 Shk 17:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

20 EUR   25 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gumat.

Nr: 155/70/13
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim