Radio per veturë

Shitet nga: Gentrit 06 Dhj 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   35 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet radio per veture. Ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim