Kamer per mekanik shum e perdorshme

Shitet nga: Besnik 19 Nën 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   25 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet kamer me qmim te volitshum, e re e pa perdorur, kamera montohet ne laptop Apo kompjuter asht e levizshme elastike ka ndroqimin led, mundeni me kontaktu edhe ne viber Apo what's up +38649857696
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim