Radio per veturë

Shitet nga: Gentrit 30 Nën 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   35 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet radio per vetura. Eshte ne gjendje te rregullt. Lexon CD-te e thjeshta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim