Bager Gome

Shitet nga: A.B 09 Jan 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR   12 500 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ngjendje shum te mir
3 lug
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim