Bager volvo 340

Shitet nga: Musa 18 Shk 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bager volvo 340 viti i prodhimit 1999, 35.300 kg ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim