Blejm kombi Sprinter

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Jetmiri 14 Shk 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Blej kombi sprinter (i mbyllur pa ulëse).
Kombi duhet të jetë në gjendje të mirë.

Kompenzim me produkte betoni (Kubëza, anësor, vazo, blloka etj.)

044/208-996
Viber +37744208996
E-mail: jetmiri-live.ks@hotmail.com
Facebook: Jetmiri sh.p.k
Ju faleminderit !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim