Golldan

Shitet nga: Kujtim Dje 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes golldanin ne gjendje te mir teknike,
Ka prokolicen,kosen etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim