Shitet Kamioni Iveco Magirus 8.13 Kiper Origjinal

Shitet nga: Arditi 19 Shk 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: 80-13
Shitet kamioni iveco magirus viti i prodhimit 1991 kamioni eshte me bllokada eshte me turbin gumat te gjitha te reja 180 000 km ka te kalune eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte kiper origjinal kamioni eshte ne gjendje te gatqme per pun ju mirpresim.nr i viberit +4915750365101
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim