Kamion Mercedes Atego

Shitet nga: egzon 11 Shk 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamijonin mercedes atego me gjendje shum te mir pune . Viti 1999. Kiper 4 kubik.gomat e para te reja . Regjistrim deri me 25.06.2016.
Ndrrim i mundshem me kamion kiper 10-12 ton.
Per me shum kontakto vetem ne keta nr 049/044-370-965
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim