Kombe VW T5 dizel -08

Shitet nga: Fadil 04 Tet 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 900 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Gjendja shum emir 1.9 tdi i gjat klim me shum info ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim