Kombe VW T5

Shitet nga: 07 Jan 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
T5 viti 2006 Me ulse gjendja shum e mir per me shum nr tel 049332435
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim