Rimorkio per bartje te Kafsheve

Shitet nga: blerim 12 Krr 00:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes rimorkion per kafsh rimorkio eshte prodhim zvicrran dhe eshte ne gjendje te rregullt doganen e ka te pagune ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim