valak - papuqe me defekt

Shitet nga: lulzim 15 Tet 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Motorr per valak ne gjendie te rregullt perfekt
Shitet edhe valaku me defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim