Bager eskavator

Shitet nga: egzon 11 Shk 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 500 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina ndërtimi
Shes bagerin TEREX TC37 me gjendje shum te mir pune
Viti 2007. Ore pune 3040.Peshon 3.7 ton . Zingjiret e gomes dhe rollnet (rulot ) i ka te reja .Lug 2 -dimenzionet 33cm dhe shkarpierka 120cm. Per me shum kontakto vetem ne keta nr 049/044-370-965
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim