Kombi Renault

Shitet nga: sheti Dje 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi esht Renault Trafik ne gjendje te rregullt viti esht 25 10 1996 bej ndrrim me lop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim