Kombi citruen jumper 2.5 d.v -98

Shitet nga: kombi 15 Nën 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kombi citruen jumper 2,5 d.viti1998,per oret e kaluara shiqo ne foto,kombi esht i inportuar nga danimarka dhe eshte ende ne tabela daneze,sesht fare i perdorur ne kosov ,punon mire .. Mundesi ndrrimi me ndonje gje qe me hyn ne pune si psh,me naj posterrm apo edhe me llaptopa te mire apo edhe kompjutera,kontakto viber 04316299..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim