Pllug,pllugj rrotullues,pllug te bores,traktor 579

Shitet nga: egzon 11 Nën 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Pjesët rezerve
Shes pllugjt ,pllugin per heqjen e bores dhe traktorin 579 4x4,ne gjendje shum te mir teknike, 2 par pllugj jo rrotullues dhe 1 par rrotullues , per me shum informata kontakto ne nr (wiber) 044 370 965
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim