Prerse te sillazhit ne menyr katrore

Shitet nga: 28 Sht 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Të tjera
shes prersen per sillazh esht e gaqme per pun esht teper e mir poashtu esht edhe teper praktike dhe kryan pun te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim